Napojení dropshipping.cz

Napojíme Vám e-shop na portál dropshipping.cz, levně a rychle.

 

Dropshipping.cz je portál, který nabízí desítky nejrůznějších dodavatelů, na které se lze napojit a prodávat tak produkty na svém e-shopu.

Nabízíme napojení na sytém Prestashop, E-shop rychle, Webareal nebo Woocommerce. Nejčastěji však provádíme napojení na systém Prestashop, který je levný, má otevřený kód a sami na něm e-shopy tvoříme. Nenabízíme nejen samotné napojení na Dropshipping, ale také samotnou tvorbu e-shopu a webů.

Možnosti napojení:

  • Intergrace XML pro automatické aktualizace zboží
  • Integrace Api pro automatické odesílání objednávek do systému Dropshipping.cz
  • Napojení na platební bránu Dropshippingu – platby kartou FIO.
  • XML kolekce – možnost napojení více dodavatelů, které lze sloučit v administraci Dropshipping.cz
  • Navedení dopravy a platby pro správnou validitu objednávky

XML kolekce a správa obsahu:

Pokud jste se rozhodli pro XML kolekce, určite jste udělali správné rozhodnutí, jelikož na e-shopu nebudete nabízet zboží pouze od jednoho dodavatele. Navíc můžete také v administraci www.dropshipping.cz exportovat vybrané zboží a nebo kategorie produktů od nejrůznějších dodavatelů a vytvořit si tak zcela jidinečný sortiment. Zde určitě přivítáte možnost vlastní tvorby stromové struktury kategorií, mapování zboží a tvorbu jedinečného obsahu přičemž import a aktualizace produktů bude toto nastavení plně respektovat. Stéjně tak můžete tvořit vlastní názvy a popisy produktů, globálně zvyšovat a nebo snižovat marže.

Ceny napojení:

Prestashop za 1999,- Kč včetně XML, API, platební karty, párování dopravy a platby.

Shoptet za 999,- Kč včetně XML, API, platební karty, párování dopravy a platby.

Woocommerce za 2800,- Kč včetně XML, API, platební karty, párování dopravy a platby.

XML import feedy, napojení mimo Dropshipping.cz

Chcete-li napojit e-shop na jiné dodavatele, stačí nám zaslat na info@webove-sluzby.cz odkaz na XML soubor a uvést, na který systém byste jej chtěli naroubovat a my Vám v co nejkratším čase zašleme cenovou nabídku.